• https://www.facebook.com/brnorganizasyon?ref=aymt_homepage_panel
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
Takvim

Hakkımızda

Biz Kimiz:

BRN Organizasyon 2010 yılında, Etkinlik Yönetimi alanında uzun yıllardan beri edindiğimiz deneyimlerimizin yeni bir anlayışla, yaratıcı, dinamik ve profesyonel bir platformda sunulması amacıyla kuruldu.

Misyonumuz:

Müşterilerimize beklentilerin üzerinde kaliteli, titiz ve yüksek standartlarda hizmeti en uygun şartlarda sunmaktır.

Vizyonumuz:

Etik değerlere saygılı, detayların öneminin farkında, dürüst, şeffaf, güvenilir, iş disiplinine sahip, müşterilerini hedeflerine ulaştıran, mükemmeli sağlayan bir kuruluş olmaktır.

Ekibimiz:

Tecrübeli, dinamik ve profesyonel kadromuz beklentilerinizin üzerinde etkinlikler gerçekleştirmek için geniş bilgisini, kaynaklarını ve yaratıcılığını sunmaktadır. Her bir çalışanımız, programınızın başarılı olmasını sağlamak için titizlikle ve özveriyle çalışmaktadır.

Yönettiğimiz etkinliklerde birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız titizlikle eğitilmekte, şirketimizin değerlerini özümsemeleri ve buna göre görev yapmaları sağlanmaktadır. Genç ekibimiz, Türkiye’nin her noktasındaki etkinliklerimizde disiplinli çalışmaları, nezaketleri ve aldıkları eğitimi en iyi şekilde sergilemekte ve takdir görmektedir.

Çalışma Prensiplerimiz:

Kaliteye önem veriyoruz. Her müşterimiz, bizim tüm dikkatimizi yönelttiğimiz projemizdir. Bu projede hiç bir detay gözden kaçırılmaz.

İhtiyaçlarınızı dikkatle dinler, çözümler ve stratejiler üretir,  detaylara önem vererek titiz bir çalışma ile bunları uygulamaya koyarız.

Faaliyet Alanlarımız:

 

  1. Etkinlik Yönetimi

  2. Fuar Stand Yönetimi

  3. Toplantı Organizasyonu

  4. Defile Organizasyonu 
  5. Özel Proje Üretim ve Uygulama

  6. İnsan Kaynakları

Saat